English
(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Δυτικά/Ίλιον-Νέα Λιόσια - 72 τ.μ, 2 Υ/Δ, 125.000€
Χαρακτηριστικά
Περιοχή
Ίλιον-Νέα Λιόσια (Δ. Ιλίου)
Υποπεριοχή
Κοντά σε
2 χλμ. απο σταθμό metro
Κατηγορία
Κατοικίες
Τύπος
Διαμέρισμα
Τιμή
125.000€
Εμβαδόν (τ.μ.)
72
Τιμή/τ.μ.
1.736€
Υ/Δ
2
Μπάνια
1
WC
Όροφος
Έτος Κατασκευής
1978
e-agents ID
26321
Κωδικός
1894814
Περιγραφή
Διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα 73 τ.μ., στον 1ο όροφο. Η κατασκευή έγινε το 1978. Δεν εχει ανελκυστήρα. Αποτελείται από καθιστικό, κουζίνα, δύο υπνοδωμάτια και μπάνιο. Η θέρμανση γίνεται με κλιματιστικά, εχει πόρτα ασφαλείας και ηλιακό θερμοσίφωνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται κοντά σε μέσα μαζικής μεταφοράς, σχολεία και την τοπική αγορά. Το στίγμα στο χάρτη αναφέρεται στην ευρύτερη περιοχή και όχι στην ακριβή τοποθεσία του ακινήτου. Τιμή πώλησης 125.000€. Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.invistarealestate.gr ή επικοινωνήστε με το τηλέφωνο 2109658520 για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το ακίνητο ή παρόμοια ακίνητα.
Χάρτης
Εμφάνιση Χάρτη
Σημεία Ενδιαφέροντος
Κοντά σε:
2 χλμ. απο σταθμό metro
Απόσταση από:
Αεροδρόμιο(m): 24000
Στατιστικά Ακινήτου
Δημοσίευση Ακινήτου: 13 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 13 Μαϊ, 2026
Υποχρεωτικό πεδίο
Κατά την επίσκεψή μου στην ιστοσελίδα αγγελιών ακινήτων, INVISTA Real Estate, εντόπισα το ακίνητο με περιγραφή:(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Δυτικά/Ίλιον-Νέα Λιόσια - 72 τ.μ, 2 Υ/Δ, 125.000€, Κωδικός: 1894814 και επιθυμώ να επικοινωνήσετε μαζί μου
Υποχρεωτικό πεδίο
Δέχομαι η συγκεκριμένη εταιρεία να αποθηκεύσει τα στοιχεία μου για την επικοινωνία και την μελλοντική ενημέρωση μου
Εισάγετε τον κωδικό
Αποστολή
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
*
είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Ζ
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Έτος Κατασκευής:
1978
Κοντά σε:
2 χλμ. απο σταθμό metro
Τιμή:
125.000€
Εμβαδόν (τ.μ.):
72
Τιμή/τ.μ.
1.736€
Υ/Δ:
2
Μπάνια:
1
WC:
Όροφος:
ΠΕΑ:
Ζ
Κωδικός:
1894814
Δημοσίευση Ακινήτου:
13 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση:
13 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
(+30) 2109658520
(+30) 2108990126
[email protected]