English
(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Κέντρο/Αθήνα - 110 τ.μ, 2 Υ/Δ, 385.000€
Χαρακτηριστικά
Περιοχή
Αθήνα (Δ. Αθηναίων)
Υποπεριοχή
Νέος Κόσμος
Κοντά σε
650 μ. απο σταθμό metro
Κατηγορία
Κατοικίες
Τύπος
Διαμέρισμα
Τιμή
385.000€
Εμβαδόν (τ.μ.)
110
Τιμή/τ.μ.
3.500€
Υ/Δ
2
Μπάνια
1
WC
Όροφος
Ισόγειο
Έτος Κατασκευής
1968
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα
Κατάσταση
Καλή
Parkings
Θέρμανση
Επίπεδα
1
ΠΕΑ
E
e-agents ID
26339
Κωδικός
1895363
Επιπλέον Χαρακτηριστικά
Βεράντες
Metro
Προσόψεως
Φωτεινό
Περιγραφή
Νέος Κόσμος, ισόγειο διαμέρισμα 110 τ.μ. με αυλή, κατασκευής 1968. Αποτελείται από καθιστικό, κουζίνα, 2 υπνοδωμάτια και μπάνιο. Δεν εχει θέρμανση. Βρίσκεται κοντά σε σταθμό metro - συγκοινωνίες - σχολεία - αγορά. Το στίγμα στο χάρτη δείχνει την ευρύτερη περιοχή και όχι την ακριβή διεύθυνση. Τιμή πώλησης 385.000€, InvistaRealEstate. Για περισσότερες πληροφορίες για το συγκεκριμένο ακίνητο ή παρόμοια ακίνητα παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στα τηλέφωνα 210/9658520 ή επισκεφθείτε την σελίδα μας www.invistarealestate.gr
Χάρτης
Εμφάνιση Χάρτη
Σημεία Ενδιαφέροντος
Κοντά σε:
650 μ. απο σταθμό metro
Απόσταση από:
Αεροδρόμιο(m): 20000, Θάλασσα(m): 4000
Στατιστικά Ακινήτου
Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026
Υποχρεωτικό πεδίο
Κατά την επίσκεψή μου στην ιστοσελίδα αγγελιών ακινήτων, INVISTA Real Estate, εντόπισα το ακίνητο με περιγραφή:(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Κέντρο/Αθήνα - 110 τ.μ, 2 Υ/Δ, 385.000€, Κωδικός: 1895363 και επιθυμώ να επικοινωνήσετε μαζί μου
Υποχρεωτικό πεδίο
Δέχομαι η συγκεκριμένη εταιρεία να αποθηκεύσει τα στοιχεία μου για την επικοινωνία και την μελλοντική ενημέρωση μου
Εισάγετε τον κωδικό
Αποστολή
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
*
είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
E
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Δείτε ακόμα
Αθήνα - 83τμ.
394.000
370.000 €
Λεπτομέρειες
Δείτε ακόμα
Αθήνα - 83τμ.
414.000
390.000 €
Λεπτομέρειες
Δείτε ακόμα
Αθήνα - 83τμ.
434.300
410.000 €
Λεπτομέρειες
Χαρακτηριστικά
Έτος Κατασκευής:
1968
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα:
Κατάσταση:
Καλή
Parkings:
Θέρμανση:
Επίπεδα:
1
Κοντά σε:
650 μ. απο σταθμό metro
Τιμή:
385.000€
Εμβαδόν (τ.μ.):
110
Τιμή/τ.μ.
3.500€
Υ/Δ:
2
Μπάνια:
1
WC:
Όροφος:
Ισόγειο
ΠΕΑ:
E
Κωδικός:
1895363
Δημοσίευση Ακινήτου:
15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση:
15 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
(+30) 2109658520
(+30) 2108990126
[email protected]