English
(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Δυτικά/Πετρούπολη - 81 τ.μ, 2 Υ/Δ, 250.000€
Τιμή
250.000€
Εμβαδόν (τ.μ.)
80,5
Τιμή/τ.μ.
3.106€
Υ/Δ
2
Μπάνια
1
WC
1
Όροφος
1ος
Έτος Κατασκευής
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα
Κατάσταση
υπό κατασκευή
Parkings
1
Θέρμανση
Αυτόνομη - Αέριο
Επίπεδα
ΠΕΑ
A
e-agents ID
26345
Κωδικός
1895461
Περιγραφή
Υπό κατασκευή πολυτελές διαμέρισμα 80,5 τ.μ. στον 1ο όροφο. Η σχεδίαση του κτηρίου είναι μοντέρνα με ωραία αισθητική και εχουν επιλεχθεί υλικά πολύ καλής ποιότητας, που διασφαλίζουν μακροχρόνια αντοχή και υψηλή ενεργειακή απόδοση. Διαθέτει καθιστικό, κουζίνα , δύο υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο και ένα wc. Η θερμοκρασία είναι με φυσικό αέριο, εχει κουφώματα αλουμινίου με θερμοδιακοπή και ενεργειακά διπλά τζάμια, ηλεκτρικά ρολά. Επίσης, εχει πόρτα ασφαλείας, προεγκαταστάσεις για σύστημα συναγερμού και φορτιστή για ηλεκτρικό αυτοκίνητο. Επιπλέον, το διαμέρισμα περιλαμβάνει μία αποθήκη και μία θέση στάθμευσης αυτοκινήτου. Το ακίνητο έχει κατασκευαστεί σύμφωνα με τις προδιαγραφές ενεργειακής κλάσης Α. Οι φωτογραφίες που συνοδεύουν την αγγελία είναι φωτορεαλιστικές. Σημειώνεται ότι το στίγμα στο χάρτη αναφέρεται στην ευρύτερη περιοχή. Τιμή πώλησης 250.000€. Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.invistarealestate.gr ή επικοινωνήστε με το τηλέφωνο 2109658520 για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το ακίνητο ή παρόμοια ακίνητα.
Χάρτης
Εμφάνιση Χάρτη
Σημεία Ενδιαφέροντος
Απόσταση από:
Αεροδρόμιο(m): 26000
Στατιστικά Ακινήτου
Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026
Υποχρεωτικό πεδίο
Κατά την επίσκεψή μου στην ιστοσελίδα αγγελιών ακινήτων, INVISTA Real Estate, εντόπισα το ακίνητο με περιγραφή:(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Δυτικά/Πετρούπολη - 81 τ.μ, 2 Υ/Δ, 250.000€, Κωδικός: 1895461 και επιθυμώ να επικοινωνήσετε μαζί μου
Υποχρεωτικό πεδίο
Δέχομαι η συγκεκριμένη εταιρεία να αποθηκεύσει τα στοιχεία μου για την επικοινωνία και την μελλοντική ενημέρωση μου
Εισάγετε τον κωδικό
Αποστολή
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
*
είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
A
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Τιμή:
250.000€
Εμβαδόν (τ.μ.):
80,5
Τιμή/τ.μ.
3.106€
Υ/Δ:
2
Μπάνια:
1
WC:
1
Όροφος:
1ος
ΠΕΑ:
A
Κωδικός:
1895461
Δημοσίευση Ακινήτου:
15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση:
15 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
(+30) 2109658520
(+30) 2108990126
[email protected]