(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Δυτικά/Πετρούπολη - 105 τ.μ, 3 Υ/Δ, 280.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Πετρούπολη (Δ. Πετρούπολης)
Υποπεριοχή Άνω Πετρούπολη
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 280.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 105
Τιμή/τ.μ. 2.667€
Υ/Δ 3
Μπάνια 1
WC 1
Όροφος 2ος
Έτος Κατασκευής 2007
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα
Κατάσταση
Parkings 1
Θέρμανση Αυτόνομη
Επίπεδα
ΠΕΑ Δ
Κωδικός 1895479

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Ασανσέρ Πόρτα Ασφαλείας Θυροτηλεόραση Αποθήκη Τζάκι Νυχτερινό ρεύμα Διπλά Τζάμια Τέντες Βεράντες Επιτρέπονται Κατοικίδια Πολυτελές Διαμπερές Προσόψεως Φωτεινό Κλιματισμός Ηλιακός

Περιγραφή

Διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα 105 τ.μ., στον 2ο όροφο. Η κατασκευή έγινε το 2007. Αποτελείται από καθιστικό, κουζίνα, δύο υπνοδωμάτια, μπάνιο και wc. Εχει αυτόνομη θέρμανση, τζάκι, κλιματιστικά, τέντες, πόρτα ασφαλείας και ηλιακό θερμοσίφωνα. Υπάρχει αποθήκη και θέση στάθμευσης αυτοκινήτου. Το διαμέρισμα βρίσκεται κοντά σε μέσα μαζικής μεταφοράς και σχολεία. Το στίγμα στο χάρτη αναφέρεται στην ευρύτερη περιοχή και όχι στην ακριβή τοποθεσία του ακινήτου. Τιμή πώλησης 280.000€. Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.invistarealestate.gr ή επικοινωνήστε με το τηλέφωνο 2109658520 για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το ακίνητο ή παρόμοια ακίνητα.

Χάρτης

   

Σημεία Ενδιαφέροντος

Απόσταση από: Αεροδρόμιο(m): 26000

Socialize it

 

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Δ
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 2007 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Κατάσταση: Parkings: 1 Θέρμανση: Αυτόνομη Επίπεδα:
Περιοχή: Πετρούπολη (Δ. Πετρούπολης) Υποπεριοχή: Άνω Πετρούπολη
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 280.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 105
Τιμή/τ.μ. 2.667€ Υ/Δ: 3
Μπάνια: 1 WC: 1
Όροφος: 2ος ΠΕΑ: Δ
Κωδικός: 1895479  

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
Loading...